Laury Studentów UPJPII rozdane!

20.06.2020 Komunikaty

Nie można było spotkać się w szerokim gronie wzorem ubiegłego roku, ale studenci UPJPII udowodnili, że cóż to za trudność opanować kształcenie on-line....Galę Laurów można z powodzeniem zorganizować i pięknie poprowadzić!

STUDENCKE LAURY:

Mentor Studentów: dr hab. Lucyna Rotter

Sprzymierzeniec Studentów: mgr Marta Krzanowska

Naukowiec Roku: o. dr hab. Tomasz Gałuszka, prof. UPJPII

Dydaktyk Roku: ks. dr hab. Roman Bogacz, prof. UPJPII

Przyjaciel Studentów: ks. dr hab. Wojciech Węgrzyniak

LAURY HONOROWE:

dr hab. Witold Zalewski, prof. UPJPII

dr Katarzyna Tworek

ks. prof. dr hab. Tomasz Rozkrut

Wszystkim nominowanym i nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY!

Drodzy Studenci UPJPII,

nie kryję wzruszenia, nie ukrywam dumy. Jesteście WSPANIALI! Wymyśliliście piękne wydarzenie, które zaczyna wpisywać się w tradycję naszego Uniwersytetu. Z tym większym podziwem dla Was, że uczyniliście to w tak trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii.

Dziękuję pomysłodawcom, organizatorom, tym, którzy od strony techniczej zrealizowali wydarzenie.

Nade wszystko dziękuję własnie Wam - Studentom, Doktorantom UPJPII.

Gratuluję Laureatom! Gratuluję nominowanym! Gratuluję wszystkim zgłoszonym przez Studentów! To Laury za Ich pracę dla Was. Za okazywaną serdeczność. Za wspólne działania.

ks. dr hab. Robert Tyrała, prof. UPJPII

prorektor ds. studenckich i dydaktyki

rektor-elekt

Drodzy Studenci i Pracownicy UPJPII,

za nami druga odsłona Gali Laurów Studenckich. Choć tym razem w niecodziennych warunkach, to tak samo uroczysta i pełna emocji.

Planując to wydarzenie na początku obecnego roku akademickiego nie mogliśmy przewidzieć, że przyjdzie nam stanąć przed tak trudną decyzją: zrezygnować z Gali, czy jednak spróbować podjąć się tego wydarzenia wykorzystując dostępne dla nas możliwości.

W tym momencie mogę śmiało powiedzieć, że warto było wybrać tę drugą opcję. Jestem niezmiernie dumny i pełen wdzięczności za Waszą mobilizację, starania i zapał byśmy mogli razem świętować. Choć głównie we własnych domach, to jednak wspólnie za pośrednictwem Internetu.

To wspaniałe, że Uniwersytet Papieski ma w swoich szeregach tak znakomite osoby, które my, jako studenci mogliśmy wyróżnić i uhonorować. Jestem przekonany co do tego, iż każdy kto choć raz spotkał się z Laureatami tych studenckich nagród, nie ma wątpliwości, że trafiły one w dobre ręce. Gratuluję zatem i życzę nieograniczonej energii oraz zapału do dalszych działań, abyśmy razem mogli tworzyć wielką uczelnianą rodzinę.

Wszystkim, którzy zostali nominowani przekazuję wyrazy uznania. Państwa nazwisko na liście kandydatów, to znak, że serce i siły włożone w pracę na UPJPII nie pozostają studentom obojętne.

Wreszcie, serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób wsparli Samorząd w tym, by miniony sobotni wieczór doszedł do skutku i okazał się być tak eleganckim, i podniosłym wydarzeniem.

Mam nadzieję, że spotkamy się za rok podczas trzeciej odsłony tego szczególnego plebiscytu.

Przewodniczący Samorządu Studentów UPJPII

Michał Żelazko