List intencyjny UPJPII i AGH w sprawie budowy 20 VI 2022

20.06.2022 Komunikaty

Mając na względzie współpracę w krakowskim ośrodku akademickim, obejmującą tworzenie przestrzeni dla rozwoju naukowego oraz osobistego studentów i pracowników, rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ks. prof. dr hab. Robert Tyrała oraz rektor Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie prof. dr hab. inż. Jerzy Lis podpisali dzisiaj list intencyjny w sprawie budowy budynku dydaktycznego na Kampusie Jana Pawła II.

Akademia Górniczo-Hutnicza, posiadając bogate doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju przedsięwzięć, udzieli Uniwersytetowi Papieskiemu Jana Pawła II w Krakowie wszechstronnej pomocy w zorganizowaniu i sprawowaniu nadzoru nad realizacją tej inwestycji.