Lista nominowanych do Laurów Studenckich. Głosowanie do 24 V 2024

gala_laurow_studenckich_2024-1280a.png

Przedstawiamy nazwiska nominowanych do nagrody i zachęcamy do głosowania!

Mentor Studentów
  1. dr Adrian Biela (WNS)
  2. mgr Bożena Machowska-Jaros (MSJO)
  3. dr Piotr Grotowski (WHiDK)
Naukowiec Roku
  1. dr Bartosz Łukaszewski (WNS)
  2. o. dr Konrad Rycyk (WF)
  3. ks. prof. dr hab. Bogdan Stanaszek (WHiDK)
Dydaktyk Roku
  1. ks. dr Dariusz Raś (WNS)
  2. ks. dr Marek Sołtysiak (WT)
  3. o. dr Łukasz Buksa (WNS)
Przyjaciel Studentów
  1. Danuta Cyganik (pracownik administracyjny)
  2. dr Grzegorz Wąchol (WF)
  3. ks. dr hab. Stanisław Witkowski, prof. UPJPII (WT)
Sprzymierzeniec Studentów
  1. mgr Danuta Krzyżek (pracownik administracyjny)

LINK DO GŁOSOWANIA

Kategorie Laurów Studenckich

Nagroda „Mentor Studentów”
Nagrodę w kategorii „Mentor Studentów” otrzymuje nauczyciel akademicki zatrudniony na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, który w swej działalności w szczególny sposób ma na uwadze dobro studentów, ich rozwój oraz zdobycie przez nich możliwie szerokiej wiedzy i umiejętności.

Nagroda „Dydaktyk Roku”
Nagrodę w kategorii „Dydaktyk Roku” otrzymuje nauczyciel akademicki zatrudniony na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, który wyróżnia się jako dydaktyk, potrafi przekazać wiedzę studentom, wzbudzić zainteresowanie przedmiotem, jednocześnie zachowując postawę prostudencką.

Nagroda „Naukowiec Roku”
Nagrodę w kategorii „Naukowiec Roku” otrzymuje nauczyciel akademicki zatrudniony na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, który wyróżnia się jako pracownik naukowy, a jednocześnie potrafi zachęcić studentów do ich własnej pracy naukowej.

Nagroda „Sprzymierzeniec Studentów”
Nagrodę w kategorii „Sprzymierzeniec Studentów” otrzymuje pracownik Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, który w swojej codziennej pracy w sposób wyróżniający niesie studentom pomoc w rozwiązywaniu ich bieżących problemów.

Nagroda „Przyjaciel Studentów”
Nagrodę w kategorii „Przyjaciel Studentów” otrzymuje pracownik Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, który w swojej działalności na rzecz studentów w szczególny sposób przyczynia się do poprawy jakości kształcenia na Uniwersytecie Papieskim, budowania wśród pracowników i studentów kultury jakości kształcenia oraz promowania postawy prostudenckiej.