Mężczyźni Św. Józefa: Bóg wie lepiej! 15 IX 2021

14.09.2021 Komunikaty

Aby zaś nie wynosił mnie zbytnio ogrom objawień, dany mi został oścień dla ciała, wysłannik szatana, aby mnie policzkował - żebym się nie unosił pychą. (2 Kor 12,7)

Stowarzyszenie Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza na spotkanie z bp. Arturem Ważnym. Będzie to połączenie comiesięcznego spotkania w Krakowie z warsztatami online Oblężenia Jasnej Góry.

Bóg wie lepiej! Jak zaakceptować własne ograniczenia?

15 września 2021 odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Gościem będzie bp Artur Ważny. Podejmie temat: Bóg wie lepiej! Jak zaakceptować własne ograniczenia?
Bądźcie z nami 15 września 2021 w kościele na Podgórzu i na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: bp Artur Ważny – biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej, ceniony rekolekcjonista, wieloletni egzorcysta i ojciec duchowny kapłanów diecezji tarnowskiej. Był także diecezjalnym duszpasterzem młodzieży, proboszczem, dyrektorem Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji, Centrum Formacyjnego i Szkoły Nowej Ewangelizacji, jest założycielem i kapelanem tarnowskiej gałęzi Mężczyzn Świętego Józefa.

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie zakończone dzieleniem w małych grupach,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Mężczyzna to duży potencjał, ale również ograniczenia. Bóg postawił nas w miejscu naszego powołania nie tylko z uwagi na naszą siłę i wielkość. Czasami wręcz przeciwnie - nasze słabości i ograniczenia pozwalają na odkrycie Jego Mocy i planów, jakie ma wobec nas. Jak je odkryć? Jak wejść w przestrzeń naszego powołania? Jak nie zagubić Bożego (czytaj najlepszego) planu dla naszego życia? Posłuchajmy eksperta. Zapraszamy

Pytania do małych grup (spotkanie w małych grupach po nauczaniu)
1. Jak doświadczam swoich braków i ograniczeń? Czy chciałbym się ich pozbyć?
2. Jak w moich ograniczeniach objawia się (bądź może się objawić) Boża Moc?
3. Do czego szczególnie czuję się dziś wezwany?

Dla osób online link do dzielenia na Zoomie (dostępny po nauczaniu, około 20:45):
Passcode: MSJ