Miejsca dla studentów UPJPII w Domu Studenckim im. bł. Karola Acutisa

03.09.2021 Oferty

Aktualizacja na dzień 10.09.2021: W Domu Studenckim im. bł. Karola Acutisa są jeszcze wolne miejsca!

Studiujesz lub zaczynasz studia na Uniwersytecie Papieski Jana Pawła II w Krakowie i w nowym roku akademickim szukasz miejsca, którego dobra atmosfera sprawi, że poczujesz się jak w domu? Spokojnego mieszkania sprzyjającego nauce w przyjaznym otoczeniu? Chcesz połączyć rozwój intelektualny z rozwojem duchowym? Dobrze trafiłeś. Bracia Trynitarze stworzyli miejsce z myślą o mężczyznach takich jak Ty.

W naszym Domu Studenckim (lokalizacja), położonym w pięknej i spokojnej okolicy nad Zalewem Bagry, oferujemy 27 miejsc w komfortowych warunkach, a do dyspozycji mieszkańców jest kaplica, kuchnia z jadalnią wyposażona w nowoczesne sprzęty AGD oraz wspólna sala do wypoczynku i spotkań. Domownicy mają ponadto możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu oraz funkcjonalnej pralni z pralką automatyczną.

Dodatkowym atutem Domu jest sąsiedztwo trynitarskiego klasztoru stwarzające naturalną przestrzeń spotkania oraz możliwość uczestnictwa w modlitwie liturgicznej wspólnoty.

Miesięczny koszt zakwaterowania jednego mieszkańca wynosi:

• w pokoju jednoosobowym z łazienką – 850 zł,
  • w jednym z pokoi trzyosobowego mieszkania z łazienką i aneksem kuchennym – 750 zł,
  • w pokoju dwuosobowym z łazienką – 700 zł,
  • w dwupokojowym mieszkaniu trzyosobowym z łazienką – 600 zł.

W cenę wliczone zostały: koszty energii elektrycznej, gazu, zużytej wody, odprowadzonych ścieków, wywiezionych śmieci oraz korzystanie z internetu. Ważna informacja: do 15 września studenci UPJPII mają pierwszeństwo rezerwacji!

Jeżeli masz pytania dotyczące rezerwacji pokoju, regulaminu, skontaktuj się z nami: e-mail: domstudencki@trynitarze.pl, tel. 538 332 138.