Miss Studentek Województwa Małopolskiego została studentka dziennikarstwa UPJPII – Diana Liusina!

fot_miss_wm_-_diana_1280.png

Królowe Małopolski zostały ukoronowane! Podczas gali finałowej zostały wyłonione najpiękniejsze mieszkanki województwa małopolskiego. O tytuł i koronę Miss Województwa Małopolskiego walczyło 66 kandydatek.

Tradycyjnie jak co roku zostały przyznane również tytuły Miss m. Krakowa, Miss Nastolatek m. Krakowa oraz po raz pierwszy Miss Studentek Województwa Małopolskiego 2022 – i właśnie w tej kategorii zwyciężyła studentka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Pani Diana Liusina, studentka dziennikarstwa na Wydziale Nauk Społecznych otrzymała również tytuł Miss Gracji i Elegancji Województwa Małopolskiego 2022. Najserdeczniej GRATULUJEMY!

Nie skrywamy radości z faktu, że na naszej uczelni kształcą się nie dość, że mądre, to w dodatku piękne, a i nie wahamy się użyć słowa – najpiękniejsze kobiety! Przypomnijmy, że tytuł Miss Polonia w 2018 roku zdobyła również studentka UPJPII – Milena Sadowska.

Jeszcze raz gratulujemy naszym pięknym, koronowanym Paniom!

Fot. missmalopolski.pl