Na Letnie Warsztaty Edukacyjne zaprasza dzieci Instytut Pracy Socjalnej UPJPII 22 VIII 2020

18.08.2020 Komunikaty

Instytut Pracy Socjalnej UPJPII zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 do 13 lat na LETNIE WARSZTATY EDUKACYJNE „Jak zostać bohaterem”, a rodziców do punktu PORADNICTWA RODZINNEGO!

Zapraszamy w najbliższą sobotę 22 sierpnia, w godzinach 10.00 - 16.00, do namiotu UPJPII, który będzie znajdował się w strefie

Arena Garden Street Food Market

przy

TAURON Arena Kraków

.

Zajęcia poświęcone zostaną tematyce poczucia własnej wartości i możliwości, które posiada każde dziecko w radzeniu sobie z określonymi niebezpieczeństwami. Warsztaty pozwolą rozwinąć u dzieci empatię wobec trudności i zagrożeń, które dotykają inne osoby oraz rozwinąć sprawczość do działania w sytuacjach zagrożenia, dzięki świadomości swoich mocnych stron.

Punkt PORADNICTWA RODZINNEGO – specjaliści z różnych dziedzin odpowiedzą Państwu na pytania dotyczące życia rodzinnego (m.in. problemów wychowawczych z dziećmi i młodzieżą, kryzysów rodzinnych, konfliktów w rodzinie, przemocy, uzależnień). Przewiduje się obecność mediatora, pracownika socjalnego, psychologa, którzy będą udzielać dorosłym członkom rodzin profesjonalnych porad.