Noc Szkoleń w Krakowie 12 III 2016

04.03.2016 Komunikaty
Samorządu Studencki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie aktywnie włączył się w pomoc w działaniach promocyjnych wydarzenia, które będzie miało miejsce 12 marca br. w Krakowie, ale także i w 9 innych miastach w całej Polsce. Mowa tu o Nocy Szkoleń organizowanej już po raz drugi przez Stowarzyszenie "Absolwenci na walizkach".

Noc Szkoleń rozpocznie się o godz. 18.00 – po zachodzie Słońca. Jest to wydarzenie nocne, aby zwrócić uwagę na konieczność nieustannego rozwoju. Ideą Nocy Szkoleń jest promowanie uczenia się przez całe życie (ang. lifelong learning). Rozwijanie i doskonalenie swoich kwalifikacji jest bowiem nieustannym procesem.

Hasłem przewodnim tej edycji Nocy Szkoleń jest: Kariera na miękko i na twardo. Tematom szkoleń przyświeca cel rozwoju umiejętności osobistych („na miękko”) i zawodowych („na twardo”).

Więcej informacji na  stronie www.nocszkolen.pl oraz na profilu Facebookowym.