"Odnowiona tożsamość: Co znaczy być mężczyzną?" – zaproszenie na kolejne z cyklu spotkań Mężczyzn Świętego Józefa 17 I 2018

03.01.2018 Konferencje, sesje

m_styczen2018.jpgMężczyźni św. Józefa zapraszają na kolejne z cyklu spotkań, które organizowane są w każdą trzecią środę miesiąca w parafii św. Józefa w Krakowie-Podgórzu przy ul. Zamoyskiego 2.

To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono szczególnych gości. W styczniu gościem będzie dr Adrian Kurcbart. Podejmie ważny temat: "Odnowiona tożsamość: Co znaczy być mężczyzną?"
MśJ zapraszają 17 stycznia na spotkanie na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: dr Adrian Kurcbart
- szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci, szafarz nadzwyczajny Komunii Świętej, adiunkt w Instytucie Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Specjalista w zakresie psychologii rodziny, rozwoju człowieka dorosłego oraz komunikacji interpersonalnej. Laureat nagrody im. Stefana Szumana. Autor książki „Psychologiczny obraz ojca w biegu ludzkiego życia”. Prowadzi poradnię psychologiczną dla narzeczonych i małżonków przy parafii św. Franciszka z Asyżu w Kielcach.

Mężczyźni Świętego Józefa to katolicki ruch łączący mężczyzn przez życiodajne relacje, pobudzające do przemiany osobistej jako brat, ojciec, parafianin poprzez życie odniesione do Bożego Słowa.
Określają się mianem: Katoliccy mężczyźni oddani Jezusowi. Wspólnie się modlą i spotykają, by porozmawiać, czy też na nowo odkrywać miejsce mężczyzny w rodzinie i społeczeństwie. Pragną czegoś więcej, chcą na wzór św. Józefa stawać się mężczyznami bardziej świadomymi swojej roli, oddanymi Jezusowi Chrystusowi.

Środa 17 stycznia 2018

18:30 Msza Święta w kościele św. Józefa, po Mszy św. spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Link do transmisji: https://youtu.be/FqZFv7MNuYA

Zapraszamy!

Ulotka - zaproszenie do wydrukowania.

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - zapraszamy online.

Transmisja online - w czasie trwania spotkania: 17 stycznia 2018 od około 19:20 do około 21.
Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

organizatorzy

LINK DO TRANSMISJI