Odszedł śp. Tomasz Strutyński student II roku studiów uzupełniających magisterskich z filozofii

24.11.2021 Pożegnania

Szanowna Rodzino śp. Tomasza Strutyńskiego,
Droga Wspólnoto Wydziału Filozoficznego,

z bólem przyjęliśmy zawiadomienie o śmierci Pana Tomasza Strutyńskiego. Był naszym wybitnym studentem, człowiekiem prawym, mądrym i głęboko religijnym. Dlatego również i nas, Wydział Filozoficzny UPJPII, dotyka wielki smutek. Jesteśmy świadomi, że odszedł od nas ktoś niezwykle cenny dla wspólnoty uniwersyteckiej.

Proszę przyjąć wyrazy głębokiego współczucia. Modlimy się w intencji Pana Tomasza Strutyńskiego w tej wierze, której świadectwo on sam dawał w swoich korespondencjach, w studiach i w całej swojej postawie życiowej. Równocześnie przeżywamy jego śmierć w duchu nadziei na zmartwychwstanie umarłych, niosąc w sobie zapewnienie Chrystusa, że to On jest naszą Drogą, Prawdą i Życiem, i że to w Nim dokonuje się nasze zmartwychwstanie.

Otaczamy całą najbliższą Rodzinę i Przyjaciół Pana Tomasza Strutyńskiego naszą życzliwością.

Ks. Jarosław Jagiełło
Dziekan Wydziału Filozoficznego UPJPII

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 25 XI 2021 r. o godz. 13:00 w kaplicy na cmentarzu Salwatorskim.

klepsydra_tomasz_strutynski.jpg