Aktualności

Oferta pracy: referent ds. administracyjnych

16.05.2014 Komunikaty
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko
REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH
w Dziale Nauczania

Miejsce pracy: Kraków
(umowa na czas określony − jeden rok)

Obowiązki:
• Wprowadzenie danych o ofercie studiów do Systemu Zarządzania Informacją i obsługa Systemu w zakresie korekty i edycji danych tekstowych.
• Wprowadzenie danych o ofercie studiów i obsługa systemu dziekanatowego ProAkademia.
• Analiza danych dotyczących oferty i programów kształcenia.
• Współpraca z nauczycielami akademickimi i pracownikami niebędącymi nauczycielami akademickimi UPJPII.
• Redagowanie pism służbowych i dokumentów.
• Prowadzenie korespondencji i rozmów telefonicznych w zakresie wykonywanych czynności.

Wymagania:
• wyższe wykształcenie,
• co najmniej 6-miesięczne doświadczenie zawodowe w pracy biurowej,
• biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
• zaawansowana obsługa pakiet MS OFFICE,
• znajomość języka angielskiego,
• umiejętność wprowadzania danych w językach obcych,
• wysoka kultura osobista,
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
• dyspozycyjność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność pracy w zespole, profesjonalizm, dokładność w wykonaniu powierzonych zadań,
• dojrzałość emocjonalna, komunikatywność,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• mile widzialne doświadczenie w pracy w administracji w szkolnictwie wyższym.

Oferujemy:
• pracę w renomowanej uczelni,
• stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie.

Wynagrodzenie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach projektu pt. „Efektywność zarządzania i jakość kształcenia miarą sukcesu w UPJPII”.

Zgłoszenia:
• Na Państwa aplikacje oczekujemy do 4.06.2013 r.
• Oferty powinny zawierać CV oraz list motywacyjny.
• Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.
• Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
• Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
• Prosimy aplikować na adres e-mail: dso@upjp2.edu.pl.

fundusze_europejskie.jpg

reczpospolita.png

unia_europejska.jpg

Zapisano