Oferta zakwaterowania w akademiku MILESTONE

31.08.2023 Oferty

akademik_milestone-1280.jpg

MILESTONE to międzynarodowa sieć prywatnych akademików z domami w całej Europie. Wynajmujemy apartamenty premium z szeregiem dodatkowych udogodnień. W październiku 2023 r. otwieramy w Krakowie przy ul. Grzegórzeckiej 20A pierwszy kampus: MILESTONE Kraków Center z ponad 500 miejscami.

Oferujemy Państwu Premium student living: wyposażone apartamenty w wysokim standardzie z łazienką i kuchnią, dodatkowe usługi w cenie to m.in. sprzątanie, opieka Resident Managera, dostęp do siłowni, club rooms i learning rooms. Do tego eventy co tydzień i exclusive travel program MILESTONE Passport, czyli możliwość darmowego, dwutygodniowego pobytu w dowolnym naszym akademiku w Europie.

Dla studentów UPJPII oferujemy 5% obniżkę miesięcznej opłaty za najem przez cały okres umowy. Aby uzyskać kod rabatowy uprzejmie prosimy o kontakt e-mail biuropromocji@upjp2.edu.pl.

milestone.net/location/milestone-krakow