Ogłoszenie o naborze partnera do realizacji projektu "Ścieżki Kopernika"

24.08.2016 Komunikaty

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie ogłasza konkurs na wybór partnera do wspólnych działań w ramach projektu „Ścieżki Kopernika”.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie  ogłosił otwarty nabór na partnera formalnego spoza sektora finansów publicznych, w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu „Ścieżki Kopernika” w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działania 2014‒2020.

Zadaniem projektu jest rozwój kompetencji młodzieży ponadgimnazjalnej z wykorzystaniem zasobów dydaktycznych i naukowych UPJPII w Krakowie, w tym laboratoriów komputerowych oraz pracowni medialnych. Celem ‒ jeszcze większe zainteresowanie nauką, pobudzanie do kreatywnego myślenia, a także integracja środowisk ponadgimnazjalnych oraz akademickich.

Oferty można składać do 13 września 2016 r.

Szczegóły w załącznikach