Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "CZŁOWIEK W RELACJI DO…AUTORYTETU” w formie E-KONFERENCJI! PODZIĘKOWANIA 21 V 2020

26.05.2020 Konferencje, sesje

W czwartek 21 maja 2020 roku odbyła się pierwsza ogólnopolska e-konferencja. Innowacyjność tego wydarzenia polegała m.n. na przetestowaniu nowej platformy komunikacyjnej i zsynchronizowaniu uczestników „porozrzucanych” po całej Polsce w odpowiednie „wejścia” na antenę.

W imieniu organizatorów: UPJPII i KN „Traditio” Myśli personalistycznej JPII, jeszcze raz chciałbym podziękować Dziekanowi WT ks. prof. Arkadiuszowi Baronowi za zaufanie i pomoc, Ojcu prof. Jerzemu Brusiło naszemu opiekunowi. Podziękowania składam RN: p. dr Renacie Chrzanowskiej, ks. prof. Grzegorzowi Godawie, ks. prof. Stanisławowi Wronka, o. prof. Jerzemu Brusiło i p. dr Przemysławowi Żebrokowi, który przewodniczy RN naszej konferencji. Podziękowania dla prowadzących poszczególne panele i bloki dyskusyjne. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację tej konferencji. Szczególne podziękowania dla p. Magdy Ochońskiej, bo to na jej barkach była konferencja, nie mówiąc o ogromie pracy i czasu jaką włożyła w organizację tego przedsięwzięcia. Dziękuję panom z działu IT, Piotrowi Sitarzowi i Piotrowi Gruszczyńskiemu za poprowadzone szkolenia i czuwanie w trakcie konferencji i… wszystkim, którzy nas wspierali w trudnych momentach.

Przewodniczący Komitetu organizacyjnego i Przewodniczący KN „Traditio”

Adam Chrapusta

program_1_cz.jpg 374.04KB [ .jpg ]