Ogólnopolskie spotkanie kierowników jednostek uniwersyteckich kształcących w zakresie dziennikarstwa i komunikacji społecznej

28.02.2020 Komunikaty

27 lutego 2020 ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII oraz dr Katarzyna Drąg reprezentowali Wydział Nauk Społecznych i Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na dorocznym spotkaniu kierowników ośrodków akademickich prowadzących studia kierunkowe z zakresu dziennikarstwa, komunikacji społecznej oraz dyscyplin pokrewnych. Gospodarzem spotkania w tym roku był Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obrady oraz towarzyszące im dyskusje umożliwiły twórczą wymianę doświadczeń przedstawicieli wszystkich instytucji akademickich kształcących w zakresie dziennikarstwa, mediów i komunikacji społecznej. Kolejne spotkanie odbędzie się w roku 2021 na Uniwersytecie Wrocławskim.