Organizacja pomocy społecznej. Nabór na szkolenie specjalizacyjne ogłasza Instytut Pracy Socjalnej UPJPII

10.09.2018 Komunikaty

W związku z uzyskaniem zgody Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (nr zgody DPS.VI.51211.1.6.2018.MJ z dnia 24 lipca 2018) Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ogłasza nabór na szkolenie specjalizacji organizacji pomocy społecznej. Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych pełnieniem funkcji kierowniczych w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej oraz innych instytucjach i organizacjach, związanych z otoczeniem systemu pomocy społecznej.

Wymagania od uczestników:

- wykształcenie minimum średnie
     - złożenie podania o przyjęcie na szkolenie
     - złożenie deklaracji płatności

Termin trwania szkolenia:

26.10.2018 - 8.06.2019 (II semestry, 265 godzin)

Termin egzaminu: czerwiec 2019

Koszt specjalizacji: 2900 zł

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na dogodne raty.

Wymagane dokumenty:

- podanie o przyjęcie na szkolenie
    - kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie (minimum średnie)
    - deklaracja płatności za szkolenie
    - kserokopia dowodu osobistego

Prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerem telefonu sekretariatu Instytutu Pracy Socjalnej: (12) 422 21 21 w. 933 lub u kierownika szkolenia tel. 511 110 011. Można również przesyłać swoje zgłoszenie drogą mailową http://maria.luszczynska@upjp2.edu.pl

Dokumenty można składać osobiście w sekretariacie Instytutu Pracy Socjalnej przy ul. Bernardyńskiej 3 codziennie w godzinach 9.00 – 14.00 w terminie do 20 października 2018 lub przesłać pocztą na adres:

Instytut Pracy Socjalnej

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

ul. Bernardyńska 3

Atuty szkolenia:

- kompetentna kadra teoretyków i praktyków zagadnień związanych z funkcjonowaniem pomocy społecznej