Pogrzeb pana Artura Sułowskiego 13 III 2015

11.03.2015 Komunikaty

Wspólnota akademicka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z głębokim smutkiem przyjęła informację o śmierci pana Artura Sułowskiego, która nastąpiła na skutek kilkuletniej choroby.

Był on studentem Wydziału Teologicznego i Wydziału Filozoficznego, doktorantem na Wydziale Teologicznym, przewodniczącym Koła Naukowego Teologów, autorem wielu publikacji. Naszym Przyjacielem, osobą pełną życzliwości, chętną do pomocy,
a przede wszystkim niezłomnego ducha. Walczył heroicznie z chorobą do ostatnich chwil. Pozostawił żonę Anię (absolwentkę UPJPII) i dwójkę dzieci - Dawidka i Anastazję.

W imieniu rodziny i przyjaciół Artura dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnich latach na wiele sposobów wspierali rodzinę Sułowskich.

Zapewniamy o modlitwie za śp. Artura, polecając go miłosierdziu Bożemu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 13 marca br. o godz. 14.30 na cmentarzu w Wieliczce.