Pokaz filmu Amenábara "W stronę morza" 11 III 2013

15.05.2014 Komunikaty

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II przy współpracy z Festiwalem Filmów Filozoficznych zaprasza na projekcję filmu Alejandra Amenábara pt. W stronę morza. Seans w ramach projektu Filozoficzne Podejście Do Kina odbędzie się 11 marca o godzinie 14:00 w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży przy ulicy Wietora 13/15.

Projekcja skierowana jest przede wszystkim do licealistów, ale także do studentów, lubiących dobre i ambitne kino. Zaraz po projekcji odbędzie się debata prowadzona przez wykładowców i doktorantów Wydziału Filozoficznego, podczas której widzowie będą mogli przedyskutować treści poruszane w filmie.

Jest to już czwarty seans, mający na celu uwrażliwienie młodych ludzi na humanistykę i filozofię oraz otwarcie ich na krytyczne myślenie. Serdecznie zapraszamy do udziału młodzież z krakowskich liceów, jak i pojedyncze osoby zainteresowane głębszym odbiorem kina.

Udział w seansie jest bezpłatny. Ilość miejsc jet ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: promocja_wf@upjp2.edu.pl (podając liczbę uczestników).

Partnerzy akcji: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Festiwal Filmów Filozoficznych, Radio Bonus.

Odwiedź nasz profil FB.

plakat_wydarzenia.pdf 3.60MB [ .pdf ]