Programy JP2TV na antenie TVP3 Kraków

25.02.2016 Komunikaty

Zachęcamy do oglądania produkcji Telewizji JP2TV tworzonej przez studentów naszej uczelni emitowanych na antenie TVP3 Kraków w czwartki o godz. 17.55 (powtórki w soboty o 20.05). Emitowane są naprzemiennie dwa programy: ŚDM Wiadomości oraz Dzienniczek 2016. JP2TV jest jedyną telewizją uniwersytecką w Polsce tworzącą takie produkcje, dlatego gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!

ŚDM Wiadomości. Już za 6 miesięcy w Krakowie odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Studenci Instytutu Dziennikarstwa  Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na antenie TVP3 Kraków co tydzień przedstawiają najnowsze wieści z komitetu organizacyjnego, informacje dla pielgrzymów, Krakowian, Polski i całego świata.

Dzienniczek 2016. Historie bohaterów, którzy w swojej codzienności udowadniają, że miłosierdzie nie jest zarezerwowane tylko dla świętych czy wybranych. Cykl reportaży prowadzonych przez reporterki JP2TV – Barbarę Rozmus i Agatę Karbowicz, które wyruszyły w Polskę po to, żeby spotkać się z ludźmi, którzy dają wskazówki na to jak być miłosiernym na co dzień.

Bądźcie z nami na JP2TV i TVP3!

www.jp2tv.pl