Projekt GAME – warsztaty dla nauczycieli (relacja) 1 VI 2021

01.06.2021 Komunikaty

1 VI 2021 roku w ramach realizowanego na UPJPII międzynarodowego projektu GAME odbyły się pierwsze warsztaty pilotażowe dla nauczycieli. Warsztaty przyciągnęły przedstawicieli szkół podstawowych, placówek MOPS, jednostek samorządu terytorialnego, jak i studentów Wydziału Nauk Społecznych.
Pierwsze spotkanie ze światem wirtualnym gry GAME pozwoliło uczestnikom warsztatów przetestować nowoczesną formę szkolenia dotyczącego zaburzeń zachowania wśród uczniów. Warsztaty poprowadziła dr hab. Bożena Majerek (WNS UPJPII) oraz Maciej Dymacz (ARID).
Dziękujemy uczestnikom za zainteresowanie i obecność oraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia fanpage'a projektu na Facebooku: @gameprojectVR.