Promocje akademickie 11 I 2016

Czcigodny Księża
Wielebne Siostry
Szanowni Państwo

Zapraszam Wykładowców, Pracowników, Studentów oraz Doktorantów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do udziału w promocjach akademickich, które odbędą się w poniedziałek 11 stycznia br. o godz. 10.00 w kolegiacie św. Anny.

Spotkanie rozpoczniemy Eucharystią, której przewodniczył będzie Jego Eminencja Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz – Wielki Kanclerz naszej uczelni. Po mszy świętej nastąpi uroczyste wręczenie dyplomów doktorskich, doktora habilitowanego oraz dyplomów profesorskich. W czasie mszy św. będziemy się modlić w intencji śp. Księdza Profesora Andrzeja Baczyńskiego.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w uroczystości i wspólnej modlitwy i ogłaszam w tym dniu godziny rektorskie od 9.30 do 13.00. Samodzielnych pracowników naukowych proszę o przybycie w togach.

ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak
rektor