Przygotuj z nami SZLACHETNĄ PACZKĘ! Zbiórka trwa do 7 XII 2016

22.11.2016 Komunikaty

Zbliża się Boże Narodzenie. To czas, który wszyscy pragnęlibyśmy przeżyć w szczególny sposób. Nie każdemu jest to jednak dane. Zadbajmy wspólnie o to, by choć jedna rodzina, która znajduje się w trudnej sytuacji materialnej, miała piękniejsze święta. Razem tak niewiele nas to kosztuje, by w ważnym dla nas wszystkich czasie, w sercach innych zagościła radość zrodzona z wrażliwości drugiego człowieka.

Wszyscy zapewne wiemy na czym polega idea Szlachetnej Paczki. To pomoc konkretnej rodzinie, w przypadku której wiemy, jakie są jej potrzeby, co sprawiłoby jej członkom największą radość. Rodzina, której postanowiła pomóc grupa studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UPJPII składa się z trzech osób: to siedemdziesięcioletnia p. Maria, która wychowuje dwóch niepełnosprawnych wnuków. Potrzebne są im m.in. artykuły spożywcze z długim terminem ważności, środki czystości i higieny oraz inne rzeczy, które dla nas wszystkich są na porządku dziennym, a których im brakuje. Szczytem marzeń rodziny jest w tej chwili nowe żelazko i mikrofalówka, a naszym niech będzie pomoc w spełnieniu tych marzeń.

Każda, nawet najmniejsza cegiełka przyczyni się do zbudowania czegoś wielkiego i pięknego. Liczymy na zorganizowanie rodzinie niezapomnianych świąt! – apelują studenci DiKS

Więcej szczegółów dotyczących przedsięwzięcia można znaleźć na Facebooku Szlachetna Paczka na UPJP2. W razie ewentualnych pytań organizatorzy akcji służą pomocą.

(https://www.facebook.com/events/294482314285106/)

Prosimy dostarczać rzeczy do dnia 7.12.2016 na ul. Franciszkańską ( kosz koło portierni).