Rektor UPJPII modlił się w intencji uczelni podczas Mszy św. przy grobie św. Jana Pawła II w Rzymie 1 VI 2023

01.06.2023 Komunikaty

Jezus prosi nas: czuwajcie. To znaczy bądźcie razem ze mną, nie zostawiajcie mnie, bo Ja jestem z wami, w drugim potrzebującym człowieku, w otaczającym was świecie, w decyzji wybierania prawdy, w nawróceniu, w drodze do świętości. Po prostu czuwajcie!

– mówił rektor UPJPII ks. prof. dr hab. Robert Tyrała w homilii wygłoszonej podczas Mszy św. w Bazylice św. Piotra w Rzymie. W Eucharystii sprawowanej 1 czerwca br. w Kaplicy św. Jana Pawła II rektor UPJPII modlił się w intencji Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, studentów, doktorantów i pracowników, ale także o pomyślną realizację budowy uniwersyteckiego kampusu – kompleksu tworzonego z myślą o rozwoju uczelni.