„Siostra naszego Boga – w przeddzień beatyfikacji Hanny Chrzanowskiej” – konferencja naukowa 12 IV 2018

28.03.2018 Konferencje, sesje

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Małopolski zapraszają na konferencję naukową „Siostra naszego Boga - w przeddzień beatyfikacji Hanny Chrzanowskiej”, która będzie miała miejsce 12 kwietnia 2018 w auli przy ul. Bernardyńskiej 3. Rozpoczęcie obrad o godz. 10.00.
Konferencja składać się będzie z dwóch części. W pierwszej (godz. 10.00 - 13.00) znajdzie się pięć wykładów poświęconych rysowi świętości Hanny Chrzanowskiej oraz dziełu, które rozpoczęła i które trwa po dziś dzień stanowiąc inspirację dla tych, którzy niosą pomoc chorym i potrzebującym. Część druga (godz. 13.45 - 15.30), panelowa, to spotkanie ze świadkami świętości Hanny Chrzanowskiej oraz tymi, których postać Sługi Bożej zainspirowała do własnych, głębokich religijnych refleksji oraz do twórczości literackiej.