Spotkanie Klubu Pracownika Socjalnego z siostrą Małgorzatą Chmielewską 25 X 2017

05.10.2017 Komunikaty

Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na spotkanie z siostrą Małgorzatą Chmielewską.

25 października 2017 r., ul. Bernardyńska 3, Kraków, godz. 11.30

Uważam,
że każdy z nas
po to zostaje wezwany,
by ten świat łatać,
malować na kolorowo,
czyścić brudne szyby,
by pokazało się światło

s. Małgorzata Chmielewska

Szanowni Państwo.
Po wakacyjnej przerwie Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie wznawia spotkania Małopolskiego Klubu Pracownika Socjalnego.
Celem naszych spotkań jest poddanie szerszej refeksji realizację pracy socjalnej w różnych jej aspektach, jej profesjonalizację oraz integrację małopolskiego środowiska specjalistów realizujących pracę socjalną.

Kolejne nasze spotkanie odbędzie się w dniu 25 października 2017 r., o godz. 11.30 przy ul. Bernardyńskiej 3
Naszym gościem będzie s. Małgorzata Chmielewska, która podzieli się z nami refeksją „Jak być szczęśliwym we współczesnym pomaganiu”.
Wszystkich zainteresowanych naszą inicjatywą oraz spotkaniem z charyzmatyczną Siostrą Małgorzatą zapraszamy do udziału.
Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 23 października 2017 r., na adres email: katarzyna.wojtanowicz@upjp2.edu.pl

informacje tutaj

oraz na profilu fb UPJPII:

s_chmielewska.pdf 5.57MB [ .pdf ]