Studenci IDiKS UPJPII wyróżnieni w 24. Konkursie Dziennikarskim Oddziałów Terenowych TVP! 18 XI 2017

19.11.2017 Komunikaty

18 listopada br. podczas Gali PiK TVP w Katowicach dr Paulina Guzik i Urszula Drukała wraz z reprezentacją twórców odcinka piątego, który został zgłoszony do konkursu, odebrali nagrodę za program Wielkie Nieba, wyróżniony w kategorii najlepszy program publicystyczny.

Program Wielkie Nieba został dostrzeżony przez jury i jako jedyny otrzymał wyróżnienie w tej kategorii, choć zgłoszenia napływały ze wszystkich ośrodków terenowych TVP.

„Otrzymana nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, czujemy satysfakcję i dumę, ciesząc się, że nasza praca została zauważona i doceniona podczas 24. Przeglądu i Konkursu Dziennikarskiego Ośrodków Terenowych Telewizji Polskiej.

Nagroda jest ogromną satysfakcją dla całego zespołu tworzącego program Wielkie Nieba. Dzięki współpracy studentów dziennikarstwa UPJPII, TVP3 Kraków oraz Redakcji Audycji Katolickich TVP udało nam się osiągnąć sukces” – mówi Sylwia Micyk, studentka IDiKS UPJPII.

Wielkie Nieba! – Gratulacje dla wszystkich, którzy mieli udział w tworzeniu i sukcesie programu Wielkie Nieba.

Na zdjęciu: Urszula Drukała, Agata Karbowicz, Sylwia Micyk, Maria Szajny, Katarzyna Wojaczek, Piotr Ćwik, Łukasz Krasny.