Stypendium SAPERE AUSO dla naszej studentki

07.01.2015 Komunikaty

Bardzo miło nam poinformować, że w obecnym roku akademickim studentka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie pani Klaudia Miśkowicz (I rok na kierunku filozofia) otrzymała stypendium naukowe SAPERE AUSO przyznane przez Małopolską Fundację Stypendialną. Serdecznie gratulujemy!

Stypendia udzielane przez Sapere Auso skierowane są przede wszystkim do młodzieży uzdolnionej i aktywnej edukacyjnie, mogącej pochwalić się szczególnymi osiągnięciami na polu działalności naukowej, kulturalnej, sportowej lub ekologicznej. Fundacja wspiera również uczniów i studentów pragnących poszerzać swe umiejętności na kursach specjalistycznych lub poprzez udział w międzynarodowych konkursach i konferencjach, a więc tych wszystkich, którzy zadają sobie trud bycia mądrymi.

Więcej o SAPERE AUSO. Małopolskiej Fundacji Stypendialnej na www.sapereauso.org.