Szkolenie w ramach Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości 17 XII 2014

12.12.2014 Komunikaty

Zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UPJPII!

Kiedy? W środę, 17 grudnia o godz. 16.30.
Gdzie? W sali 111 w budynku przy Franciszkańskiej 1.

O czym? Najłatwiejsza forma rejestracji firmy w Polsce: Program AIP 2.0

W czasie szkolenia poznamy dokładną działalność programu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Odpowiemy na pytania: czym jest AIP, jakie korzyści płyną z włączenia się w program i przeanalizujemy dlaczego start-up w Inkubatorze to świetny początek na drodze do bycia nowym Bill’em Gates’em.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych programem i tych, którzy AIP nie znają. Poznajcie!
Warto!

W czasie spotkania zaprezentujemy otwierany przy Uniwersytecie Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.
Spotkanie poprowadzi Małgorzata Bukowska – przedstawicielka biura generalnego AIP w Krakowie.

Wszelkie pytania i potwierdzenie udziału prosimy kierować pod adres dawid.kaczmarczyk@upjp2.edu.pl

Więcej o samym programie AIP na www.inkubatory.pl