„Sztuka, polityka, gospodarka – konflikty na przestrzeni dziejów” - III Ogólnopolska Doktorancka Konferencja Naukowa 4–5 VI 2020

20.05.2020 Konferencje, sesje

Wielkimi krokami zbliża się niezwykłe wydarzenie. W dniach 4–5 czerwca 2020 r. Koło Naukowe Doktorantów Historii „Onyks”, działające na Wydziale Historii i Dziedzictwa Kulturowego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, zorganizuje III Ogólnopolską Doktorancką Konferencję Naukową „Sztuka, polityka, gospodarka – konflikty na przestrzeni dziejów”.

Ze względu na obostrzenia związane ze stanem epidemii choroby COVID-19 wywołanej przez koronawirusa (SARS-CoV-2), konferencja zostanie zorganizowana w formie on-line, za pomocą platformy Cisco Webex Meetings (upjp2.webex.com).

Konferencja zostanie otwarta przez ks. dr. hab. Roberta Tyrałę, prof. UPJPII, prorektora ds. studenckich i dydaktyki.

Wśród prelegentów znaleźli się reprezentanci ośrodków naukowych z całej Polski: Akademii Ignatianum w Krakowie (AIK), Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej, Uniwersytetu Gdańskiego (UG), Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (UAM), Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (UJ), Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie (UPJPII), Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (UP) i Uniwersytetu Warszawskiego (UW).

Wśród Patronów i Partnerów obecni są: Samorząd Doktorantów UPJPII, Koło Naukowe „Phronesis” oraz Fundacja Św. Jadwigi dla UPJPII w Krakowie.

Aby śledzić na bieżąco to wydarzenie zapraszamy na Facebook: https://www.facebook.com/events/192074928692507/