Trwa rekrutacja na podyplomowe studia: z etyki na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie do 8 II 2017, na UPJPII w Krakowie z filozofii i etyki do 30 I oraz "Relacje chrześcijańsko-żydowskie" do 25 II 2017

20.01.2017 Komunikaty

Wydział Teologiczny Sekcja w Tarnowie, w związku z poszerzeniem swojej oferty edukacyjnej informuje, iż od 11 lutego rozpoczną się zajęcia na podyplomowych studiach z etyki.

Nauka potrwa dwa semestry. Studia podyplomowe z etyki przeznaczone są dla nauczycieli i absolwentów dowolnych szkół wyższych, którzy zamierzają zdobyć uprawnienia do nauczania przedmiotu etyka w szkołach. Zajęcia prowadzić będą pracownicy Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie UPJPII w Krakowie i Wydziału Filozoficznego UPJPII w Krakowie. Rekrutacja trwa do 8 lutego 2017 roku. Szczegóły w załącznikach.

Z kolei nabór na semestr letni podyplomowych studiów z filozofii i etyki ogłosił Wydział Filozoficzny UPJPII w Krakowie. Rekrutacja potrwa do 30 stycznia 2017 r.

A w Instytucie Teologii Fundamentalnej Ekumenii i Dialogu Wydziału Teologicznego UPJPII do 25 lutego 2017 r. trwa rekrutacja na podyplomowe studia: Relacje chrześcijańsko-żydowskie.

Szczegółowe informacje na stronach wydziałów.