Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko PROGRAMISTA

16.05.2014 Komunikaty

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne informatyczne.
- Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku.
- Dobra znajomość programowania obiektowego PHP5: funkcje rekurencyjne, drzewa binarne, obsługa sesji, klasy
(nowe oraz modernizacja istniejących).
- Dobra znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (silniki w użyciu MySql, FireBird, Postgresgl, MS Sgl): relacje,
constraints, triggers, funkcje agregujące, widoki, tworzenie skomplikowanych zapytań (170 tabel), tworzenie
nowych struktur oraz modyfikację istniejących, pisanie konwerterów przenoszących dane z jednej bazy do drugiej.
- Dobra znajomość i umiejętność pracy z plikami konfigurującymi (apache 2, bind9, mysqld).
- Umiejętność programowania interfejsów użytkownika.
- Znajomość mechaniki poczty elektronicznej (smtp, pop3, imap).
- Znajomość języka angielskiego.
- Oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo skarbowe.

Dodatkowe atuty:
- dobra znajomość systemu LINUX,
- znajomość API Google Apps,
- znajomość mechaniki funkcjonowania systemów uczelni wyższej (obsługa toków dydaktycznych itp.).

Pożądane cechy:
- chęć ciągłego poszerzania wiedzy,
- pomysłowość,
- samodzielność,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Poszukujemy osoby samodzielnej i kreatywnej zainteresowanej pracą na stanowisku programisty. Oferujemy stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie, pakiet socjalny, atrakcyjną pracę przy ciekawych projektach oraz szansę rozwoju zawodowego.

Na Państwa aplikacje oczekujemy do dnia 21.04 .2013 r.

Oferty powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Prosimy o przesłanie na adres: dso@upjp2.edu.pl.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.