UPJPII i TBC Project Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy medialnej 16 III 2017

17.03.2017 Komunikaty

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, reprezentowany przez ks. prof. dr. hab. Wojciecha Zyzaka, rektora UPJPII oraz ks. dr. hab. Michała Drożdża, prof. UPJPII, dyrektora Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, podpisał list intencyjny o wzajemnej współpracy medialnej z TBC Project Sp. z o.o., reprezentowaną przez – Wojciecha Olszowskiego – prezesa zarządu oraz Lidię Chmurę – członka zarządu.

List ten stanowi deklarację woli współpracy obu instytucji w zakresie realizacji wspólnych przedsięwzięć medialnych i szkoleniowych praktyk studenckich na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Celem współpracy jest wykorzystanie potencjału informacji, doświadczenia, kompetencji i infrastruktury medialnej obu instytucji w tworzeniu wspólnych materiałów medialnych oraz kształcenie praktyczne studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej w zakresie warsztatu medialnego dziennikarskiego. Współpraca ta bazować będzie między innymi na potencjale młodzieńczego zaangażowania studentów, a także na kompetencjach merytorycznych wykładowców Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz na doświadczeniu warsztatowym, promocyjnym, misyjnym i logistycznym TBC Project Sp. z o.o. w Krakowie.

TBC Project, to spółka, która wyrosła na bazie doświadczeń zgromadzonych w trakcie przygotowań do Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 oraz działań komunikacyjnych w trakcie tego wydarzania, dysponuje profesjonalną kadrą grafików, specjalistów z zakresu public relations i media relations oraz nowoczesną infrastrukturą medialną.

Obie instytucje deklarują wolę współpracy, która łącząc dynamikę, kreatywność i kompetencje studentów oraz kadry Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z doświadczeniem i profesjonalizmem TBC Project Sp. z o.o. w Krakowie, pozwoli stworzyć nowatorską i efektywną płaszczyznę współpracy w duchu troski o najlepszą jakość medialnego przekazu wartości dla dobra człowieka i szacunku dla jego godności.