UPJPII na II miejscu w kategorii Uczelnia Roku w Plebiscycie Edukacyjnym 2023

dyplom_dla_upjpii_-_konkurs_uczelnia_roku_2023-1280.jpg

Rozstrzygnięcie Plebiscytu Edukacyjnego za rok 2023, organizowanego przez „Dziennik Polski” i „Gazetę Krakowską”, przyniosło Uniwersytetowi Papieskiemu Jana Pawła II w Krakowie wielki zaszczyt zajęcia II miejsca w kategorii Uczelnia Roku w województwie małopolskim. Sprawiło nam to wielką radość i satysfakcję. Bardzo dziękujemy!

To największy plebiscyt edukacyjny w Małopolsce, podczas którego głosowanie mieszkańców regionu wyłania zdobywców medali i nagród na wszystkich szczeblach edukacji. Nagradzani są nauczyciele, ale także przedszkola, szkoły oraz uczelnie. „Zauważamy i wyróżniamy placówki przyjazne uczniowi, gdzie młody człowiek i jego wszechstronny rozwój są na pierwszym miejscu” – informują Organizatorzy. Nagrody wręczał Maciej Kwaśniewski, redaktor naczelny „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” oraz w imieniu Piotra Borka, rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, laureatów honorował Adam Gliksman, kierownik Działu Promocji Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej, uczelni która była partnerem honorowym plebiscytu, stąd wręczenie nagród, dyplomów i medali miało miejsce w siedzibie uczelni przy ul. Podchorążych w Krakowie.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie za zajęcie II miejsca w Plebiscycie otrzymał od Organizatorów voucher opiewający na kwotę 3000 zł do wykorzystania w celach reklamowych.

Plebiscyt Edukacyjny. Poznaj najlepszych nauczycieli w Małopolsce