UPJPII na rzecz powodzian z Caritas Archidiecezji Krakowskiej

20.09.2024 Komunikaty

upjpii_na_rzecz_powodzian_2024-1280.jpg

Szanowni Państwo,
w obliczu tragicznej powodzi, która dotknęła południową Polskę, nasza uczelnia włącza się w akcję prowadzoną przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Zachęcamy wszystkich nauczycieli akademickich, pracowników administracji i obsługi, doktorantów oraz studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do aktywnego wsparcia tej inicjatywy.

Wpłat można dokonywać na konto Caritas Archidiecezji Krakowskiej:
Bank Spółdzielczy Rzemiosła Kraków
Z dopiskiem: „Pomoc dla powodzian”

Jego Magnificencja Rektor UPJPII ks. prof. dr hab. Robert Tyrała apeluje do całej społeczności akademickiej o włączenie się w tę zbiórkę i wsparcie finansowe najbardziej poszkodowanych. „Niech nasze modlitwy oraz konkretne działania będą wsparciem dla tych, którzy stracili dorobek życia. Proszę wszystkich o hojność serca i modlitwę za tych, których dotknęła ta tragedia” – powiedział ks. Rektor.

Dołączmy wszyscy do tej szlachetnej inicjatywy i okażmy solidarność z potrzebującymi!