UPJPII objął patronat nad VII Liceum Ogólnokształcącym im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie 13 III 2018

13.03.2018 Komunikaty

13 marca br. Uniwersytet Papieski Jana Pawla II w Krakowie reprezentowany przez JM Rektora ks. prof. dr. hab. Wojciecha Zyzaka oraz VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie reprezentowane przez dyrektora mgra Wojciecha Zagórnego podpisały umowę w sprawie patronatu UPJPII nad VII LO. W podpisaniu umowy uczestniczyli także: ks. prof. dr hab. Jacek Urban, dziekan Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego oraz p. Michał Zakrzewski - nauczyciel historii sztuki w VII LO.

Umowa zakłada współpracę, np. prowadzenie zajęć i warsztatów dla uczniów szkoły przez pracowników UPJPII, przy czym w sposób szczególny za ową współpracę odpowiedzialny jest Wydział Historii i Dziedzictwa Kulturowego. To informowanie się nawzajem o ważnych wydarzeniach, tak mających miejsce na Uniwersytecie, jak i w Szkole ( np. inauguracja roku akademickiego, inauguracja roku szkolnego, święta uczelniane i szkolne.)