UWAGA! NADZWYCZAJNY TRYB PRACY NA UPJPII! KOMUNIKAT REKTORA 23 III 2020

REKTORA UNIWERSYTETU PAPIESKIEGO JANA PAWŁA II W KRAKOWIE

z dnia 23 marca 2020 r.

w sprawie

wprowadzenia nadzwyczajnego trybu pracy na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

W dniach od 16.03.2020 r. do 14.04.2020 r. Uczelnia pracuje w zmienionym trybie. W związku z powyższym zarządzam:

1. Praca dydaktyczna, wykłady i ćwiczenia, prowadzone będą w trybie online. Uczelnia udostępni stosowne narzędzia informatyczne. Techniczne wskazówki zostaną rozesłane na skrzynki mailowe.

W razie jakichkolwiek problemów pytania należy kierować na adres: ticket@upjp2.edu.pl

1. Administracja wykonuje swoją pracę zdalnie. Pracownicy otrzymają odpowiednie instrukcje.

1. Pracownicy Biblioteki, Archiwum i Wydawnictwa UPJPII świadczą pracę wewnętrznie, w zależności od potrzeb i możliwości. Szczegóły ustalają bezpośredni kierownicy.
  2. Portiernie przy ul. Bernardyńskiej 3, Franciszkańskiej 1 i Kanoniczej 9 pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00 – 11.00. W tym czasie możliwy jest fizyczny dostęp pracowników do biur.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

prof. dr hab. Wojciech Zyzak

rektor UPJPII w Krakowie

UWAGA! NADZWYCZAJNY TRYB PRACY NA UPJPII /DO ODWOłANIA/! (9 kwietnia  2020 r.)