UWAGA! Przerwa w zajęciach dydaktycznych w dniach 12.03 - 25.03.2020. KOMUNIKAT REKTORA UPJPII

11.03.2020 Komunikaty

Kraków 11.03.2020

REKTORA UNIWERSYTETU PAPIESKIEGO JANA PAWŁA II w Krakowie

z dnia 11.03.2020

W związku z ogłoszoną decyzją ministra nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosława Gowina, w polskich uczelniach wyższych, w tym na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie zostają odwołane wykłady i ćwiczenia dla studentów i doktorantów, także w Szkole Doktorskiej. Biblioteka Główna UPJPII pracuje w trybie wewnętrznym. Ograniczenia obowiązują w dniach 12.03 – 25.03.2020 r.

Podkreślamy, że rozporządzenie nie ogranicza możliwości prowadzenia działalności naukowej (w tym także przez doktorantów). Zajęcia mogą być prowadzone zdalnie. Decyzję podejmują kierownicy jednostek.

Wszystkie dziekanaty, sekretariaty (administracja) funkcjonują normalnym trybem.

Rektor UPJPII w Krakowie, ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak

STATEMENT

OF THE RECTOR OF THE PONTIFICAL UNIVERSITY OF JOHN PAUL II IN KRAKOW

ISSUED ON 11 MARCH 2020

By the decision of Jarosław Gowin, the Minister of Higher Education, all universities in Poland including the Pontifical University of John Paul II in Krakow have decided to cancel all classes and lectures for BA, MA and PhD students. The Main Library of the Pontifical University of John Paul II will be closed to the public. The decision comes into force as of 12th March and holds until 25th March, 2020. All the lectures and classes, including those for the PhD students can be conducted online. Suitable decisions should be made by the heads of individual units.

All the Dean’s offices and secretary’s offices work according to regular working hours.

Rector UPJPII, ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak