UWAGA STUDENCI I ROKU! DZIEŃ ORGANIZACYJNY. Karta Krakowska 1 X 2018

26.09.2018 Komunikaty

Zgodnie z Kalendarium UPJPII na rok akademicki 2018/2019 dzień 1 października jest Dniem Organizacyjnym dla Studentów pierwszego roku studiów pierwszego, drugiego stopnia i jednolitych studiów magisterskich. W tym terminie dla tych Studentów zostanie przeprowadzone obowiązkowe szkolenie BHP (będzie to jedyny termin). Odbędzie się ono w Auli w budynku przy ulicy Bernardyńskiej 3 w następujących godzinach:

·         11.00 ­– NoR, IPS, WT (świeccy oraz klerycy);

·         13.00 – WF, WHiDK, WPK;

·         15.00 – IDiKS

Mobilny Punkt MPK

Wzorem zeszłego roku w budynku przy ulicy Bernardyńskiej 3 zostanie zorganizowany mobilny punkt MPK, w którym Studenci będą mogli aktywować legitymację studencką (dotyczy studentów I roku), aby można jej było używać jako Krakowskiej Karty Miejskiej w automatach biletowych, a także zakupić bilet okresowy (miesięczny, semestralny). Płatności można dokonywać wyłącznie kartą płatniczą. Dodatkowo w Mobilnym Punkcie MPK będzie można uzyskać informacje dotyczące możliwości uzyskania Karty Krakowskiej i uprawnień z niej wynikających oraz złożyć stosowny wniosek. Punk będzie otwarty w godzinach od 10.00-16.00.

---------------
Dział Nauczania