V Ogólnopolska Konferencja „Psychiatria i duchowość” 18–19 XI 2022

Miejsce wydarzenia: Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego w Krakowie
Godzina: 08:30 - 14:00

1280_500_psych.jpg

Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego w Krakowie wraz z współorganizatorami, m.in. z Katedrą Psychologii Rozwojowej i Psychopatologii Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zapraszają do uczestnictwa w V Ogólnopolskiej Konferencji „Psychiatria i duchowość” 18–19 XI 2022.

Konferencja ma dotyczyć szeroko pojętego tematu duchowości i problemów duchowych u osób z zaburzeniami psychicznymi oraz w trakcie psychoterapii. Celem konferencji jest próba połączenia zagadnień duchowości, przeżyć i problemów duchowych z zagadnieniami zaburzeń psychicznych w różnym kontekście kulturowym i religijnym. Tegoroczną tematyką konferencji będą szeroko rozumiane kryzysy, a wśród nich przede wszystkim – trauma.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły, w tym warunki uczestnictwa, znajdują się na stronie: https://www.psychiatriaiduchowosc.pl/o-konferencji/

Główny organizator: Współorganizatorzy:
Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego w Krakowie Katedra Psychologii Rozwojowej i Psychopatologii – Wydział Filozoficzny Uniwersytet Papieski Jana Pawła II
w Krakowie
Katedra Psychiatrii Collegium Medicum – Uniwersytet Jagielloński wraz z O/K Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Akademia Ignatianum w Krakowie – Katedra Psychologii Religii i Duchowości