VI edycja Gali Laurów Studenckich. Zgłoszenia kandydatów do 5 V 2024

gala_laurow_studenckich_2024-1280.png

Samorząd Studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z radością zaprasza na VI edycję Gali Laurów Studenckich UPJPII. Celem plebiscytu jest nagrodzenie docenienie i nagrodzenie pracowników Uniwersytetu, którzy w danym roku akademickim zyskali szczególne uznanie studentów w pięciu kategoriach.

16 kwietnia – 5 maja Zgłoszenia kandydatów przez FORMULARZ
10–24 maja Głosowanie na nominowanych przez formularz
13 czerwca Uroczysta Gala wręczenia nagród

Kategorie, w których można dokonać nominacji kandydata do Lauru

Nagroda „Mentor Studentów”
Nagrodę w kategorii „Mentor Studentów” otrzymuje nauczyciel akademicki zatrudniony na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II
w Krakowie, który w swej działalności w szczególny sposób ma na uwadze dobro studentów, ich rozwój oraz zdobycie przez nich możliwie szerokiej wiedzy i umiejętności.

Nagroda „Dydaktyk Roku”
Nagrodę w kategorii „Dydaktyk Roku” otrzymuje nauczyciel akademicki zatrudniony na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, który wyróżnia się jako dydaktyk, potrafi przekazać wiedzę studentom, wzbudzić zainteresowanie przedmiotem, jednocześnie zachowując postawę prostudencką.

Nagroda „Naukowiec Roku”
Nagrodę w kategorii „Naukowiec Roku” otrzymuje nauczyciel akademicki zatrudniony na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II
w Krakowie, który wyróżnia się jako pracownik naukowy, a jednocześnie potrafi zachęcić studentów do ich własnej pracy naukowej.

Nagroda „Sprzymierzeniec Studentów”
Nagrodę w kategorii „Sprzymierzeniec Studentów” otrzymuje pracownik Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie,
który w swojej codziennej pracy w sposób wyróżniający niesie studentom pomoc w rozwiązywaniu ich bieżących problemów.

Nagroda „Przyjaciel Studentów”
Nagrodę w kategorii „Przyjaciel Studentów” otrzymuje pracownik Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, który w swojej działalności na rzecz studentów w szczególny sposób przyczynia się do poprawy jakości kształcenia na Uniwersytecie Papieskim, budowania wśród pracowników i studentów kultury jakości kształcenia oraz promowania postawy pro studenckiej.

Regulamin Laurów Studenckich 2024 (pdf)

Wszelkie pytania w sprawie Gali oraz przebiegu plebiscytu prosimy kierować na adres samorzad@upjp2.edu.pl lub przez wiadomość prywatną w aplikacji Instagram @samorzad.upjp2