Walne zebranie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie 9 III 2023

10.03.2023 Komunikaty

saip_upjpii-1280.jpg

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie (SAiP UPJPII) to organizacja, która zrzesza absolwentów, pracowników i przyjaciół uniwersytetu.

W dniu 9 marca 2023 roku odbyło się walne zebranie na którym wybrano nowego prezesa SAiP – dr hab. Klaudię Cymanow-Sosin z Wydziału Nauk Społecznych. Serdecznie gratulujemy Pani Profesor!

Celem działania stowarzyszenia jest przede wszystkim integracja społeczności akademickiej oraz wspieranie rozwoju uniwersytetu. Celem SAiP UPJPII jest organizacja spotkań, konferencji, wykładów oraz imprez kulturalnych, dzięki którym absolwenci i pracownicy Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie mogą spotykać się i wymieniać doświadczeniami oraz nawiązywać nowe kontakty. Członkowie SPiA UPJPII angażują się również w działalność na rzecz promocji wartości chrześcijańskich oraz rozwoju kultury i sztuki.