"Watching and Spirituality" – International Scientific Conference 27 V 2023

Data: 27.05.2023
Miejsce wydarzenia: Online
Godzina: 14:30 - 19:10

Wydział Teologiczny Uniwersytetu w Lublanie wraz z Wydziałem Filozofii i Nauk Religijnych Uniwersytetu w Zagrzebiu oraz Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

organizują w sobotę 27 maja 2023 r. o godz. 14:30 międzynarodową konferencję naukową online

"Watching and Spirituality"

Zgromadzi ona 12 prelegentów z siedmiu krajów: Grecji, Chorwacji, Indii, Polski, Słowenii, Turcji i Stanów Zjednoczonycjh. Wszystkie wykłady będą prowadzone w języku angielskim. Słowo powitalne wygłosi m.in. ks. prof. dr hab. Jan Dziedzic, dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Wykład "The Theory of Spiritual Senses – Sighta" przedstawi ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak (Wydział Teologiczny UPJPII).

Platforma Zoom
ID: 997 7169 8778