Webinarium w ramach projektu Global Ageing Research Partnership (GARP) 11 i 26 V 2021

05.05.2021 Konferencje, sesje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami webinarium organizowanego w ramach międzynarodowego projektu Global Ageing Research Partnership (GARP), konkursu NAWA Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe. Webinarium zostało podzielone na dwie sesje „Ageing and prevention issues” – 11 maja oraz „Supportive relationship in ageing” – 26 maja 2021. Format wydarzenia pozwala na interakcję z prelegentami na trzy sposoby. Po obejrzeniu wystąpień ekspertów możemy zadać im pytania i podzielić się refleksjami poprzez czat – dostępny przy każdym nagraniu; przesłać nasze pytania lub opinie na adres garpfrance@outlook.com lub przesłać swoje nagranie z refleksami na temat prezentacji (w tym przypadku prosimy o kontakt z zespołem projektowym (maria.luszczynska@upjp2.edu.pl,  tomasz.kniaz@upjp2.edu.pl).

W celu rejestracji prosimy o odwiedzenie strony WEBINARIUM.

Webinarium, przygotowane przez Zespół Francuski projektu, jest jedną z inicjatyw związanych z realizacją międzynarodowego projektu naukowego „Partnerstwo na rzecz badań nad globalnym starzeniem się”, realizowanego przez konsorcjum uczelni z całego świata: University of Applied Sciences Upper Austria z Austrii, Jean Monnet University z Francji, University of Ottawa LIFE Research Institute z Kanady i Sau Po Center on Ageing, Hong Kong University z Hong Kongu. Liderem projektu, realizowanego od 2018 roku jest Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Oprócz serii webinariów i warsztatów naukowych, do rezultatów projektu należą w głównej mierze publikacje naukowe oraz raporty. Zachęcamy do zapoznania z tymi cennymi materiałami projektowymi. By dowiedzieć się więcej na temat Projektu, zachęcamy do odwiedzenia strony http://garp.upjp2.edu.pl oraz kontaktu z zespołem projektowym – dr Maria Łuszczyńska (Kierownik Projektu), Tomasz Kniaź (Koordynator Projektu).

GARP - Save the Date! 505.44KB [ .png ]