"Węzeł gordyjski" - promocja książki Ernsta Jüngera na UPJPII 11 VI 2013

16.05.2014 Komunikaty

Koło Naukowe Studentów Doktryn Politycznych i Prawnych Phronesis ma przyjemność zaprosić na promocję niedawno wydanej przez krakowskie wydawnictwo Arcana książki Ernsta Jüngera pt. Węzeł gordyjski, zawierającej eseistykę z lat 50. tego wybitnego pisarza i żołnierza, a przede wszystkim myśliciela politycznego. Gościem specjalnym spotkania będzie tłumacz prof. Wojciech Kunicki.

Promocja książki połączona będzie z inauguracją działalności Totalnej Mobilizacji - Sekcji Jüngerowskiej działającej przy Kole Studentów Historii Doktryn Politycznych i Prawnych Phronesis. Sekcja działać będzie we współpracy ze Stowarzyszeniem Doxo Tronica i Sekcją Niezależnej Refleksji Politycznej Koła Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spotkanie odbędzie się 11 czerwca 2013 r. o godzinie 18.00 w sali 111 na ul. Kanoniczej 9.

Serdecznie zapraszamy!