Wolontariat w Ekwadorze. Jesteśmy tam potrzebni! Slajdowisko 1 XII 2016

22.11.2016 Komunikaty

Akademickie Koło Turystyczne Pellegrino zaprasza na slajdowisko studentki UPJPII Martyny Kurek, która opowie o swoim 9-cio miesięcznym wolontariacie w Ameryce Południowej.

Gościem wieczoru będzie o. Jan Koczy SVD, polski misjonarz werbista, założyciel Fundacji Św. Józefa Freinademetza SVD – Fu Shen Fu, która stawia sobie cztery cele: dożywianie dzieci, opiekę zdrowotną, wykształcenie i formację. Ojciec Jan Koczy ostatnie 12 lat spędził w mieście Ventanas, w prowincji Los Rios w Ekwadorze, gdzie do dziś pracuje jako proboszcz. Gorąco zachęcamy do przyjścia, posłuchania i być może podjęcia decyzji o wyjeździe do EKWADORU.

Spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2016 roku o godz. 19.00, przy ul. Kanoniczej 9.

ZAPRASZAMY!

Więcej szczegółów: