Wspólnota akademicka UPJPII łączy się w żalu i modlitwie z ks. prof. dr. hab. Józefem Makselonem po śmierci Mamy – Stefanii Makselon

25.07.2017 Komunikaty

Kraków, 25 lipca 2017 roku

Czcigodny

Ks. prof. dr hab. Józef Makselon

Wielce Czcigodny Księże Profesorze

W imieniu swoim, Senatu oraz całej wspólnoty akademickiej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, pragnę złożyć wyrazy głębokiego współczucia i żalu z powodu śmierci Mamy Księdza Profesora – śp. Stefanii Makselon.

Trudno znaleźć odpowiednie słowa, które pozwoliłyby wyrazić smutek po stracie tak bliskiej osoby, łączę się jednak w bólu i żałobie z całą rodziną. Obiecuję pamięć i zapewniam o modlitwie. Niech Miłosierny Bóg obdarzy śp. Stefanię wieczną szczęśliwością.

ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak, rektor
z całym środowiskiem akademickim
Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Śp. Stefania Makselon zasnęła w Panu 24 lipca 2017 r. w wieku 94 lat.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w kościele parafialnym w Trzemeśni w dniu 27.07.2017 r. (czwartek) o godz. 15.00, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.

O godz. 14.30, przed nabożeństwem żałobnym, zostanie odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Różaniec w intencji zmarłej zostanie odmówiony w starym kościele we wtorek i środę o godz. 18.00

Rodzina prosi, aby zamiast kwiatów złożyć dar na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.