Wydarzenie "Mnie etyka nie tyka!" 20 I 2015

14.01.2015 Komunikaty

Studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UPJPII zapraszają na wydarzenie MNIE ETYKA NIE TYKA!

W programie:

• referat ks. dr hab. Michała Drożdża, prof. UPJPII, dyrektora IDiKS - "Etyka jest dla człowieka, a nie człowiek dla etyki”
  • referat ks. dr Sławomira Soczyńskiego SDS - „Łamanie tabu jako komunikat”
  • czytanie fragmentu dramatu Doroty Żywczak, studentki Historii Kościoła UPJPII - „Twórca wobec Stwórcy”
  • dyskusja na temat „Tabu i etyka w dziennikarstwie i sztuce”

Spotkanie odbędzie się  w Piwinicy Smakosza przy ul. Franciszkańskiej 1 w Krakowie 20 stycznia 2015 roku o godz. 17.30.

Realizacja wydarzenia w ramach warsztatów animacji medialnej pod kierownictwem mgr sztuki Izabeli Drobotowicz-Orkisz: Anna Doległo, Dominika Faltyn, Sara Guzik, Patrycja Haber, Aleksandra Karkos, Natalia Kocoń, Damian Mak, Marzena Matyjasiak, Magdalena Nowicka, Katarzyna Skubera, Dawid Stawiarz, Barbara Rozmus,Adam Turlej, Irena Żuk-Skarszewska.

Więcej informacji na Facebooku.