Wyjazd Debiutantów dla studentów pierwszego roku UPJPII 27 – 29 IX 2019

04.09.2019 Komunikaty

Duszpasterstwo Akademickie PATMOS i Samorząd Studentów serdecznie zapraszają wszystkich nowych studentów UPJPII na

WYJAZD DEBIUTANTÓW

Kto może jechać?

Każdy nowy student UPJPII bez względu na wydział i kierunek

Kiedy?

Weekend 27-29 września (piątek od 17:00 – niedziela do 15:00)

Gdzie?

Naszą bazą będzie malowniczo położony Ośrodek rekolekcyjny w Groniu k/Bukowiny Tatrzańskiej – jest tam niezwykły widok na Tatry

Jak tam dojechać?

Każdy na własną rękę dociera do Nowego Targu, gdzie spotykamy się o godz. 17:00 i wynajętym autobusem docieramy do Gronia (jeśli ktoś jedzenie samochodem, to można tam dojechać pod sam ośrodek; prosimy o informację w formularzu zgłoszeniowym)

Jaki jest koszt?

Tylko 50 zł (resztę finansuje uczelnia) + koszt dojazdu do Nowego Targu. Tę kwotę 50 zł płacimy na miejscu.

Co ze sobą zabrać?

Dobry humor, otwartość na innych, buty na dłuższy spacer po niedużych górkach, ubranie na ognisko, gitarę – jeśli grasz. Nie musisz brać ani pościeli ani jedzenia – to oczywiście będzie zagwarantowane.

Jaki jest sens i charakter wyjazdu?

Jest to wyjazd integracyjny dla studentów rozpoczynających w tym roku studia na UPJPII. Będzie dużo czasu na integrację, poznawanie się, długie nocne rozmowy. Starsi studenci opowiedzą na spotkaniach o studenckim życiu, o tym, jak się studiuje na UPJPII. Będzie ognisko i wspólne biesiadowanie przy nim. Górskie spacery i gra w siatkówkę oraz planszówki. W sobotę i niedzielę będzie również Eucharystia w kaplicy przy ośrodku. Ostatecznie jednak jest to wyjazd bez spiny, więc plan dnia będzie się elastycznie poddawał modyfikacjom.

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz zapisów, który znajdziesz na FB Duszpasterstwa Akademickiego Patmos: @DAPatmos

Do kiedy trwają zapisy?

Zapisy trwają do wtorku 24 września. Ale ilość miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy. Nie czekaj do ostatniej chwili.

KONIECZNIE MUSISZ Z NAMI POJECHAĆ!