Wyjazdy na praktyki zagraniczne w ramach Erasmus+

15.04.2015 Komunikaty

Drodzy Studenci, trwa rekrutacja na wyjazdy na studia za granicą na rok akademicki 2015/2016
Składanie dokumentów do wyczerpania miejsc!

Program Erasmus+ stwarza niepowtarzalną okazję wyjazdu do jednego z krajów biorących udział w tym programie na okras jednego semestru lub pełnego roku akademickiego. Zakwalifikowani studenci otrzymują stypendium Erasmusa+ pozwalające na pokrycie części kosztów utrzymania za granicą. W ofercie stypendialnej znajdują się  m.in. uczelnie z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Portugali, Francji, Czech, Słowacji i Słowenii.

„Wyjazd za granicę zawsze poszerza horyzonty. Pozwala zobaczyć jak na różne sprawy patrzą inni ludzie. Uczy dystansu do siebie i do spraw, które najpierw przerażają, ale ostatecznie wcale nie są takie groźne. Dlatego każdemu polecam wyjazd na Erasmusa, bo przecież do odważnych świat należy” (Iza, stypendystka Erasmusa w Irlandii).

Niezbędne informacje uzyskasz codziennie w Centrum Naukowe Badawcze i Współpracy Międzynarodowej((ul. Bernardyńska 3, ​31-069 Kraków, pok. 207), UPJPII, nr tel. 12 428 60 36, e-mail: erasmus@upjp2.edu.pl

Erasmus + zmienia życie, otwiera umysły

​Zapraszamy.

Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej