XIII Krakowskie Dni Integracji

18.04.2021 Komunikaty

Krakowskie Dni Integracji są imprezą cykliczną, odbywającą się od kilku lat. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się kwietniu 2008 roku.
Głównym celem imprezy jest integracja oraz zwiększenie świadomości środowisk akademickich na temat zagadnień związanych z niepełnosprawnością.
Przy organizacji KDI współpracuje obecnie siedem krakowskich uczelni wyższych (Porozumienie z dn. 27 października 2010), reprezentowanych przez Biura ds. ON. Wśród nich są: AGH, PK, UP, UPJPII, DON UJ, KA oraz Pełnomocnik ds. ON UR. BON UEK jest głównym koordynatorem wydarzenia. Od 2019 roku do Porozumienia dołączył także Urząd Miasta Krakowa.

Szczegóły tegorocznej edycji znajdują sie w załączniku oraz w linku

Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krakowa i Rektorów Krakowskich Uczelni.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z niepełnosprawnością.

kdi_plakat.png 138.54KB [ .png ]